Презентація із світової літератури на тему: Антон Павлович Чехов.


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

АНТОН ПАВЛОВИЧ ЧЕХОВ1860 - 1904
Музей «Дім Чехова»
Родина Чехових проживала в цьому будинку з 1869 по 1874 рік.
Павло Єгорович і Євгенія Яківна Чехови
Сім’я Чехових
Грецька школа в Таганрозі
Гімназія, в якій навчався Чехов
З середини 80-х років починається велика література Чехова. Після п’яти-шести років щоденної літературної праці він став справжнім майстром слова. На цей час вже були написані такі віртуозні його твори як „Смерть чиновника”, „Дочка Альбіону”, „Швецький сірник”, „Хамелеон”, „Унтер Пришибеєв”, „Зловмисник”, „Горе”, „Єгер”, „Шило в мішку”, „Жива хронологія”, „Аптекарша”, „Орден”, „Жіноче щастя” та безліч інших, в яких живе його невгамовний сміх.
Московський університет
Лікар ЧеховВ 1884р. Чехов –завідуючий лікарнею в Звенигороді.Медична практика – тема для літературних творів. 1883 р. А.П.Чехов вперше поставив своє ім’я. В 1892-1893 рр. в Росії епідемія холери. Чехов обслуговує 26 сіл, 4 фабрики, монастирі, організовує медичні пункти.

Драматичний театр імені Чехова
Чехов з артистами
Протягом творчого життя Антон Павлович написав понад 700 оповідань, декілька повістей та п’єс. Але драматургія посідає особливе місце в його доробку. Ще у 80-і роки він наполегливо шукав власну драматичну форму і знайшов її. Чеховська драматургія була справді новаторською, яка відкривала новий напрям, вводила театр в нове русло.Всесвітню відомість отримали його п’єси„Чайка”, „Дядя Ваня”, „Три сестри”, „Вишневий сад”.
Одруження25 травня (7 червня) 1901 року Антон Павлович і Ольга Леонардівна Кніппер обвінчались. Брак продовжувався до смерті Чехова 2 (15) липня 1904 р.

Пам’ятники Чехову


Приложенные файлы

Добавить комментарий