Вимова і написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками.


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

«Вимова і написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Вимова і написання слів із буквосполученням «хв»».(за підручником Захарійчук М.Д.)Підготувала вчитель МБОУ Братського УВКВалько Ірина Сергіївна К О С А
ХОМ`ЯК
Т И Г Р
ДАЧА

Самоперевірка Фара – хвала.Фартух – хвалько.Фільм – хвіст .Ферма – хвоя.Фішка – хвіртка.


Перевірте Форма, хвиля, кофта, хвіртка, хвощ, портфель, хворостина, фазан. Народився Василь Сухомлинський 28 вересня 1918 року в селі Василівці (тепер Онуфріївський район Кіровоградської області) в бідній селянській сім'ї. Тут пройшли його дитинство і юність. Як і всі селянські діти, він вчинив в рідному селі у школі і в 1933 року закінчив семирічку. Влітку 1933 року мати провела молодшого сина Василя до Кременчука. Спочатку Сухомлинський подався в медичний технікум, але незабаром пішов звідти, вчинив на робітфак, достроково закінчив його і був прийнятий в педагогічний інститут. В 17 років він став вчителем заочної школи недалеко від рідного села. Закінчивши інститут, Сухомлинський повертається в рідні місця і працює викладачем української мови і літератури в Онуфрієвській середній школі. В 1948 року В. А. Сухомлинський стає директором Павлишевськой середньої школи і беззмінно керує нею протягом 22 років до кінця своїх днів. В 1948 року це була звичайна, рядова школа, до того ж ще і майже зруйнована за роки війни, знаменитою її зробив Сухомлинський.Сухомлинський написав 48 монографій, понад 600 статей, 1 500 оповідань і казок для дітей.

Приложенные файлы


Добавить комментарий