Презентація до уроку основ здоровя Ефективне спілкування. Уміння слухати ( 3 клас )


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

Ефективне спілкування.Уміння слухати.Безпрозванна Т.С. Я…, у мене… настрій Коли я здоровий (здорова), то … Для чого людині потрібне спілкування ?З якою людиною вам приємно спілкуватися ?Що треба вміти робити, щоб бути приємним співрозмовником ?

Що зображено на малюнку ?Чи доводилося вам бувати на базарі ?Тихо там чи гамірно ?Чому на базарі так гамірно ?А що ви знаєте про «пташиний» базар ?Чи не помічали ви інколи і у нас «пташиний» базар на уроках чи під час перерви ?


В класі учні - згубиш лік,В класі сорок чоловік!Сорок душ - і всі вони Дуже хочуть тишини.І тому весь час звучить:«Тихо! Тихше! Ну тихіш!» -Гриць гукає і Тиміш.Оля Колю закликає,Коля - Васю і Павла.Словом, сорок чоловік Підняли за тишу крик.Ну й повір, що всі вони Справді хочуть тишини. Чому учні не можуть домогтися тиші в класі ?Чи вміють вони слухати один одного ?Чи виникає у нашому класі така ситуація ?
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y
ppt_yppt_yppt_y Основні правила спілкування Під час розмови з іншими людьми намагайся бути ввічливим.2. Поважай співрозмовника, будь уважним, доброзичливим. 3. Уважно слухай того, з ким говориш, не перебивай його без вибачення. 4. Спілкуючись з іншими намагайся не виявляти свого поганого настрою. 5. Не розмовляй без потреби голосно, не вживай грубих слів. 6. Під час розмови не викрикуй, не розмахуй руками. П а м' я т а й! Під час розмови треба:вдумливо добирати слова; послідовно викладати думки; чітко, виразно вимовляти кожне слово; передавати голосом запитання, здивування, різні почуття; доводити свою думку до кінця.не можна:пропускати слова; викрикувати; розмахувати руками; вживати зайві та грубі слова; неуважно слухати співрозмовника та перебивати його, не вибачившись; залишати розповідь незакінченою.Пригадай, які слова ввічливості є в нашій мові.Зустрічаючись, кажемо: Доброго ранку! Добрий день! Добрий вечір! Здрастуйте!Прощаючись, говоримо: До побачення! Бувайте здорові! На все добре! До зустрічі!- А коли висловлюємо такі побажання?Щасливої дороги! Щасливого повернення! У щасливу путь!- Коли і з ким можна привітатися так?Привіт! Здрастуй! Здоров! Гра – інсценізація( аналіз різних життєвих ситуацій ) Комплімент – це:Які у тебе красиві очі !Які у тебе довгі вуха !Ти струнка, як берізка !Ти вайлуватий, як ведмідь !Ти працьовита, як бджілка !Ти впертий, як віслюк !Яке у тебе гарне довге волосся !Мамо, яка ти добра ! Я тебе дуже люблю ! Гра«Подаруй комплімент» Бажаю успіху!!!

Приложенные файлы


Добавить комментарий