Презентація Система роботи класного керівника щодо створення необхідних умов для фізичного розвитку школярів,збереження та зміцнення їх здоровя


Чтобы посмотреть презентацию с картинками, оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов презентации:

Система роботи класного керівника щодо створення необхідних умов для фізичного розвитку школярів, збереження та зміцнення їх здоров’я Класний керівник ЗОШ I-III ст. №3Гордієць Т.С. м. Жмеринка 2014-2015 н. р. Така дісталась вже нам робота.Є в ній і радість, та є й турбота,Є вічний пошук,безсонні ночі,Та гріють душу дитячі очі. Здоров’я – це стан повного фізичного, психічного, соціального і духовного благополуччя дитини. Фізичне здоров’я - поточний стан функціональних органів і систем організму. Спорт – запорука здоров’я Захоплені танцями, вчать танцювати інших. Психічне здоров’я – стан психічної сфери людини, який характеризується загальним душевним комфортом, забезпечує адекватну регуляцію поведінки Організація дозвілля на перервах “ Кращий спосіб зробити дітей кращими – це зробити їх щасливими. ” Оскар Уайльд У кожного “Я” є своє ім’я,На всіх не нагримаєш грізно, Ми – не безліч стандартних “ я ”,А безліч всесвітів різних. В.Симоненко Настрій дня Море радості,стіна плачу Діти відчувають скептичне ставлення до них і часто поводяться згідно з нашими очікуваннями. Соціальне здоров’я – система цінностей, настанов і мотивів поведінки в соціальному середовищі. Зустрічі з фахівцями Реклама здорового способу життя Захист презентацій по здоровому способу життя Рольові ігри, диспути. Духовне здоров’я Ви можете закидати іншу людину. Камінням або квітами. Залежно від того, що у вас є в наявності. Якщо в душі каміння, то камінням. Якщо квіти, то квітами. І справа не в цій людині. Справа в вас. Вашими словами ви не обдурите дитину ; не слова ваші буде вона слухати, а ваш погляд, ваш дух, який володіє вами. В. Ф. Одоєвський Спілкування з учнями поза уроками Метод формування свідомості(роз’яснення,бесіда,настанова-статус) “ Лише той Учитель,хто живе так,як навчає ”Г. Сковорода Метод формування суспільної поведінки (громадська думка, створення ситуацій,опитування,) Метод стимулювання діяльності та поведінки (змагання, заохочення, покарання). Дитина завжди потребує нашої ЛЮБОВІ, а найчастіше саме тоді, коли найменше її заслуговує… Залучення дітей до суспільної діяльності,, відвертає увагу від асоціальної, сприяє впевненості у власних можливостях. “Хороших методів існує стільки, скільки існує хороших вчителів.”Д. Пойа Дякую за увагу! Дякую за увагу!

Приложенные файлы

Добавить комментарий